Založ si blog

Vláda amatérov a likvidácia právneho statu

Na úvod chcem povedať ze nenapadám protiepidemiologicke opatrenia, ktoré zmierňujú dopad epidémie vírusu covid 19.

Človek sa nestači čudovať co sme si to zvolili, teda myslím my všetci ktorý sme šli voliť a dopomohli k vláde týchto strán na čele ktorých stoja títo „vraj politici“, ktorí k tým politikom ktorí majú múdro spravovať krajinu majú na mile ďaleko, ale tvária sa ako špecialisti na všetko.

Naša vláda na čele s plagiatorom Igorom, ktorý nebol schopný ani sam si napísať diplomovú prácu, a tiež s tak isto „šikovným“ predsedom parlamentu je ozaj ukážka úrovne slovenských politikov.

Náš premiér dokáže len zadávať domáce úlohy členom svojej vlády (asi sú domáce úlohy jeho traumou zo školy, žeby si ich nikdy nerobil poctivo sám?) Ale my nie sme zvedaví aké úlohy si kdo vo vláde splnil alebo nesplnil. My občania tohoto štátu žiadame od nich aby rozumne spravovali štát a dávali jasne a odôvodnené nariadenia ako bojovať s epidémiou. Miesto toho pomaly každú hodinu sa menia nariadenia (hlavne na statusoch premiéra) a pán Mikas vydáva Vyhlášky v rozpore so Zákonmi a Ústavou SR na počkanie.

Členovia vlády slovné posielajú opozíciu do basy (kauza Gorila) a pritom ten co sa priamo spomína v nahrávke Gorily sedí vo vláde! Zas otázka – co sme si to zvolili?

Co sa týka atómovej zbrane – teda celoštátneho plošného testovania. Akurát sme si to zhoršili. Ľudia z donútenia tam išli. A výsledok – aj tí čo boli infekcni dostali papier ze nie sú a všetci prestali prísne dodržiavať protiepidemiologicke pravidlá. A výsledok sme na tom horšie ako Česi a hrozí nám lokdown. Ale premiér sa stále nepoucil na svojej chybe, a hľadá vinníka u druhých.

A potom školáci a ponižovanie ministra školstva. Čo na tom ze ubližuje našim deťom. Ved premiér si svoje vyrieši – pôjdu do školy. Tak si to vyriešime aj my s našimi deťmi. Vyzývam zriaďovateľov škôl teda obce a mestá nech zavolajú svoju protiepidemiogicku komisiu a vypracujú si vlastný plán boja s epidémiou, lebo naša vláda je neschopná a hlavný hygienik je len poskok premiéra bez vlastného rozumného myslenia.

Prezidentka nám nepomôže, lebo si nedokáže obhájiť ani svoje právomoci. Nie je skúsený politik. (Písala som jej už 30.11.2020 ohľadne protizákonnej vyhlášky pána Mikasa).

Teda aj naši právnici sa zobudili až po vyše mesiaci a zistili ze sa v tomto štáte porušujú zákony a Ústava SR.

Najhoršie je ze vládne strany majú takú parlamentnú väčšinu že môžu meniť zákony aj Ústavu SR. Opozícia je slabá a nemá odvahu to ukončiť vzdanim sa mandátov v NR a neposlanim náhradníkov. Takže po 4 rokoch tejto vlády tu bude rozvrateny skrachovaný štát a absolútna totalita aká nebola ani za komunistov.

List ministrovi zdravotníctva Marekovi Krajčimu

02.02.2021

Pan minister zdravotníctva konštatoval, že napriek lokdownu nám čísla chorých na covid-19, počty pacientov s covidom v nemocnici a počty úmrtí neklesaju. Oni nám neklesaju pretože stále preferujete celoplošné testovanie teraz už celoplošným skríning nepresnými a na toto testovanie nevhodným testami Druhá vec je tá že máme lokdown a v rámci neho pošlete v podstate [...]

vojaci ukrajinskí českí

Ukrajinskí vojaci už dorazili do Česka. Armáda im pomôže s výcvikom

04.12.2022 19:35

Podľa českej ministerky obrany je prioritou pomoc s výcvikom v záujme úspešného boja proti ruskému agresorovi.

Bratislava Vianočné Trhy Rozsvietenie Strom BAX

Hygienici upozorňujú, čo si všímať v stánkoch na vianočných trhoch

04.12.2022 19:05

Dôležitá je čistota pomôcok, vhodná ochrana vystavených nebalených pokrmov, či používanie jednorazových rukavíc.

Maroš Žilinka

Pred domom generálneho prokurátora Žilinku protestovali občania

04.12.2022 17:20

Nespokojní občania nesúhlasia s jeho pôsobením na Generálnej prokuratúre.

vlaky, Banská Štiavnica, pravidelné spoje, stopka

Štiavničania a dochádzajúci študenti sú znechutení: vlaky tu nepotrebujú len turisti

04.12.2022 17:00

Železničná stanica v banskom meste bude počas pracovného týždňa prázdna. Pravidelné spoje tam dostali stopku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 5792x
Priemerná čítanosť článkov: 2896x

Autor blogu

Kategórie