Založ si blog

List ministrovi zdravotníctva Marekovi Krajčimu

Pan minister zdravotníctva konštatoval, že napriek lokdownu nám čísla chorých na covid-19, počty pacientov s covidom v nemocnici a počty úmrtí neklesaju.

  1. Oni nám neklesaju pretože stále preferujete celoplošné testovanie teraz už celoplošným skríning nepresnými a na toto testovanie nevhodným testami
  2. Druhá vec je tá že máme lokdown a v rámci neho pošlete v podstate väčšinu zdravých ľudí na testovanie kde sa stretne množstvo ľudí, ktorí by sa určite nestretli. Dám príklad: malé mesto počtom obyvateľov cca 5000. 3 odberné miesta. Na prvom otestovali za 2 dní 30.a 31.1. 1347 ľudí z toho boli 4 pozitívny. Za 2 dní prešlo touto miestnosťou 1347 ľudí, ktorí by určite za 2 dní pri súčasných obmedzeniach neboli na tom istom mieste. Odberné miesto nie je zdravotníckym zariadením teda nemôže ani mať zabezpečenú takú dezinfekciu ako zdravotnícke zariadenia – plošnu a ovzdušia (germicidne žiarice). A ani v ambulancii za 2 dní sa neprestrieda 1347 ľudí. Logika dá že pri veľkej koncentrácii ľudí sa ľahšie nakazí takže pravidelne zhromažďovanie veľkého počtu ľudí na jednom mieste pomáha zvyšovať počty nakazených. Teda platí veta ktorú povedala jedna takto testovaná pani „Dovtedy sa budeme chodiť testovať kým nebudeme pozitívny“. Mimochodom tá pani je už 2 mesiace na pandemickej OCR zo školákmi a na testovanie chodí len preto, aby mohla chodiť z deťmi do prírody. Česi nepotrebovali celoplošné testovania a sú na tom už lepšie ako my. A boli na tom horšie. Vlastne od októbra ako to vzal premiér a vy do rúk tak ideme len dole vodou. A Vaše zneužitie výsledkov celoplošného testovania z októbra 2020. To je fakt hnus, môžete sa hambit a ešte klamete že máte archivovany súhlas všetkých zúčastnených na testovaní.
  3. A ešte Váš nápad s SMSkami. To akože myslíte vážne, že keď mi moja 90 ročná mama, ktorá býva sama zavolá že sa cíti zle aby som prišla. Tak najprv mam písať SMS a čakať na odpoveď či môžem ísť von. Vyzývam Vás začnite konečne používať rozum a všetko si poriadne premyslite a až potom dávajte rady ako treba postupovať. Takúto diletansku vládu ešte Slovensko nemalo. Človek sa musí hambit za Vás pred celým svetom.

Vláda amatérov a likvidácia právneho statu

08.12.2020

Na úvod chcem povedať ze nenapadám protiepidemiologicke opatrenia, ktoré zmierňujú dopad epidémie vírusu covid 19. Človek sa nestači čudovať co sme si to zvolili, teda myslím my všetci ktorý sme šli voliť a dopomohli k vláde týchto strán na čele ktorých stoja títo „vraj politici“, ktorí k tým politikom ktorí majú múdro spravovať krajinu majú na mile [...]

dron

Kyjev údajne chystá nevídaný útok dronmi. Nasadiť má až 50-tisíc strojov. Náklady? Minimálne

27.03.2023 09:54

Zostrojenie dronu-kamikadze stojí Ukrajinu len niekoľko stoviek dolárov. Jeden iránsky dron Šáhid stojí Moskvu 20 000 až 50 000 dolárov.

Izrael vláda súdnictvo reforma Netanjahu protesty

Izraelské odbory vyzvali na generálny štrajk. Prezident volá po zrušení súdnej reformy

27.03.2023 08:57, aktualizované: 10:02

V noci po celej krajine proti reforme demonštrovalo zhruba 600 000 až 700 000 ľudí.

bachmut

Zima nevyšla a tak Putin stavil na naťahovanie vojny. Cieľom celá Ukrajina

27.03.2023 08:18

Podľa ISW Putin odmieta úvahy, že súčasná realita na bojisku by mala viesť ku kompromisnému usporiadaniu.

Kórea KĽDR balistická strela raketa

Už siedmy marcový test: KĽDR odpálila ďalšie dve balistické rakety

27.03.2023 06:47

Stále častejšia demonštrácia vojenskej sily je reakciou na spoločné vojenské cvičenie Južnej Kórey a Spojených štátov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 5951x
Priemerná čítanosť článkov: 2976x

Autor blogu

Kategórie