Založ si blog

List ministrovi zdravotníctva Marekovi Krajčimu

Pan minister zdravotníctva konštatoval, že napriek lokdownu nám čísla chorých na covid-19, počty pacientov s covidom v nemocnici a počty úmrtí neklesaju.

  1. Oni nám neklesaju pretože stále preferujete celoplošné testovanie teraz už celoplošným skríning nepresnými a na toto testovanie nevhodným testami
  2. Druhá vec je tá že máme lokdown a v rámci neho pošlete v podstate väčšinu zdravých ľudí na testovanie kde sa stretne množstvo ľudí, ktorí by sa určite nestretli. Dám príklad: malé mesto počtom obyvateľov cca 5000. 3 odberné miesta. Na prvom otestovali za 2 dní 30.a 31.1. 1347 ľudí z toho boli 4 pozitívny. Za 2 dní prešlo touto miestnosťou 1347 ľudí, ktorí by určite za 2 dní pri súčasných obmedzeniach neboli na tom istom mieste. Odberné miesto nie je zdravotníckym zariadením teda nemôže ani mať zabezpečenú takú dezinfekciu ako zdravotnícke zariadenia – plošnu a ovzdušia (germicidne žiarice). A ani v ambulancii za 2 dní sa neprestrieda 1347 ľudí. Logika dá že pri veľkej koncentrácii ľudí sa ľahšie nakazí takže pravidelne zhromažďovanie veľkého počtu ľudí na jednom mieste pomáha zvyšovať počty nakazených. Teda platí veta ktorú povedala jedna takto testovaná pani „Dovtedy sa budeme chodiť testovať kým nebudeme pozitívny“. Mimochodom tá pani je už 2 mesiace na pandemickej OCR zo školákmi a na testovanie chodí len preto, aby mohla chodiť z deťmi do prírody. Česi nepotrebovali celoplošné testovania a sú na tom už lepšie ako my. A boli na tom horšie. Vlastne od októbra ako to vzal premiér a vy do rúk tak ideme len dole vodou. A Vaše zneužitie výsledkov celoplošného testovania z októbra 2020. To je fakt hnus, môžete sa hambit a ešte klamete že máte archivovany súhlas všetkých zúčastnených na testovaní.
  3. A ešte Váš nápad s SMSkami. To akože myslíte vážne, že keď mi moja 90 ročná mama, ktorá býva sama zavolá že sa cíti zle aby som prišla. Tak najprv mam písať SMS a čakať na odpoveď či môžem ísť von. Vyzývam Vás začnite konečne používať rozum a všetko si poriadne premyslite a až potom dávajte rady ako treba postupovať. Takúto diletansku vládu ešte Slovensko nemalo. Človek sa musí hambit za Vás pred celým svetom.

Vláda amatérov a likvidácia právneho statu

08.12.2020

Na úvod chcem povedať ze nenapadám protiepidemiologicke opatrenia, ktoré zmierňujú dopad epidémie vírusu covid 19. Človek sa nestači čudovať co sme si to zvolili, teda myslím my všetci ktorý sme šli voliť a dopomohli k vláde týchto strán na čele ktorých stoja títo „vraj politici“, ktorí k tým politikom ktorí majú múdro spravovať krajinu majú na mile [...]

vojaci ukrajinskí českí

Ukrajinskí vojaci už dorazili do Česka. Armáda im pomôže s výcvikom

04.12.2022 19:35

Podľa českej ministerky obrany je prioritou pomoc s výcvikom v záujme úspešného boja proti ruskému agresorovi.

Bratislava Vianočné Trhy Rozsvietenie Strom BAX

Hygienici upozorňujú, čo si všímať v stánkoch na vianočných trhoch

04.12.2022 19:05

Dôležitá je čistota pomôcok, vhodná ochrana vystavených nebalených pokrmov, či používanie jednorazových rukavíc.

Maroš Žilinka

Pred domom generálneho prokurátora Žilinku protestovali občania

04.12.2022 17:20

Nespokojní občania nesúhlasia s jeho pôsobením na Generálnej prokuratúre.

vlaky, Banská Štiavnica, pravidelné spoje, stopka

Štiavničania a dochádzajúci študenti sú znechutení: vlaky tu nepotrebujú len turisti

04.12.2022 17:00

Železničná stanica v banskom meste bude počas pracovného týždňa prázdna. Pravidelné spoje tam dostali stopku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 5793x
Priemerná čítanosť článkov: 2897x

Autor blogu

Kategórie